Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Pruszków 1 Radnych 10


PNA placówki: 05-800
Miejscowość: Pruszków
Ulica: Radnych 10
Gmina: Pruszków
Powiat: pruszkowski
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Pruszków | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Pruszków

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Pruszków oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Pruszków zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Pruszków godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Pruszków są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Pruszków jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Pruszków

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Pruszków daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 429

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 16:15:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy