Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Przytoczna Pocztowa 31


PNA placówki: 66-340
Miejscowość: Przytoczna
Ulica: Pocztowa 31
Gmina: Przytoczna
Powiat: międzyrzecki
Województwo: lubuskie

Poczta Polska w Przytoczna - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Przytoczna.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Przytoczna

Za pomocą poczty Przytoczna można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Przytoczna zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Przytoczna

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Przytoczna są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Przytoczna pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 245

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 05:57:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy