Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Przytyk Zachęta 57


PNA placówki: 26-650
Miejscowość: Przytyk
Ulica: Zachęta 57
Gmina: Przytyk
Powiat: radomski
Województwo: mazowieckie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Przytyk? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Przytyk

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Przytyk to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Przytyk godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Przytyk są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Przytyk działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Przytyk zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Przytyk bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Przytyk. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 236

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 00:19:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy