Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Pszczółki Suchy Dąb Gdańska 31


PNA placówki: 83-022
Miejscowość: Suchy Dąb
Ulica: Gdańska 31
Gmina: Suchy Dąb
Powiat: gdański
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Suchy Dąb to miejsce, gdzie możesz wysyłać i odbierać przesyłki. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Suchy Dąb

Dzięki usługom w punkcie poczty Suchy Dąb klienci mają możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. Więcej informacji dostępnych jest na stronie. Dodatkowo na poczcie można zrobić potrzebne zakupy, a także opłacić rachunki za prąd.

Poczta Polska Suchy Dąb godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Suchy Dąb są ustalane indywidualnie, aby spełnić potrzeby klientów. Najczęściej są one tożsame od poniedziałku do piątku. Poczta Polska Suchy Dąb godziny otwarcia dostosowuje do lokalnych potrzeb. Z tego względu mogą się one różnić w zależności od miasta lub miejscowości. Aby uzyskać dokładne informacje o godzinach otwarcia poczty w mieście Suchy Dąb, zaleca się skontaktowanie się z placówką pocztową lub sprawdzenie informacji na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Suchy Dąb trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Suchy Dąb umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 386

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 23:06:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy