Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Bydgoszcz 2 Drzycimska 7


PNA placówki: 85-537
Miejscowość: Bydgoszcz
Ulica: Drzycimska 7
Gmina: Bydgoszcz
Powiat: Bydgoszcz
Województwo: kujawsko-pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Bydgoszcz | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Bydgoszcz

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Bydgoszcz oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Bydgoszcz zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Bydgoszcz godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Bydgoszcz są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Bydgoszcz jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Bydgoszcz trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 324

Ostatnio przeglądane: 2024-07-21 10:37:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy