Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Rabka-Zdrój Spytkowice 13


PNA placówki: 34-745
Miejscowość: Spytkowice 13
Gmina: Spytkowice
Powiat: nowotarski
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Spytkowice | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska na terenie miejscowosci Spytkowice

Placówka poczty polskiej w swojej ofercie oferuje między innymi: doręczenie listów, paczek i przesyłek, nadanie przesyłek priorytetowych, usługi kurierskie czy też opłacenie bieżących rachunków w lokalnej placówce.

Nadaj list polecony Poczty Polskiej

Chcesz wysłać list z miasta Spytkowice? Sprawdzoną metodą na szybkie przesłanie wiadomości w miejsce docelowe są listy polecone Poczty Polskiej. Nadanie listu jest możliwe w każdej placówce poczty. Wizyta w oddziale jest koniecznością, jeżeli nadawca chce otrzymać potwierdzenie odbioru wysłanej wiadomości. Poczta Polska zapewnia szybki transport korespondencji na terenie całej Polski. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki i wyślij list polecony z miasta Spytkowice.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Spytkowice

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Spytkowice. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 292

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:40:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy