Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Racibórz Nędza Strażacka 2


PNA placówki: 47-440
Miejscowość: Nędza
Ulica: Strażacka 2
Gmina: Nędza
Powiat: raciborski
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Nędza | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Nędza

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Nędza oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Nędza zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Nędza godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Nędza są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Nędza jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 574

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 12:15:24

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy