Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Racibórz Kapitana Serafina Myśliwca 9


PNA placówki: 47-400
Miejscowość: Racibórz
Ulica: Kapitana Serafina Myśliwca 9
Gmina: Racibórz
Powiat: raciborski
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Racibórz. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Racibórz usługi

W budynku poczty Racibórz możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Racibórz zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Racibórz, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Racibórz obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Racibórz godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Racibórz możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Racibórz są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 261

Ostatnio przeglądane: 2024-04-22 15:08:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy