Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Raczyn 38


PNA placówki: 64-820
Miejscowość: Raczyn 38
Gmina: Szamocin
Powiat: chodzieski
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Raczyn? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Raczyn wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Raczyn doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Raczyn godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Raczyn są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Raczyn, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Raczyn do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 250

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 14:53:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy