Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Radom 12 Sandomierska 14a


PNA placówki: 26-622
Miejscowość: Radom
Ulica: Sandomierska 14a
Gmina: Radom
Powiat: Radom
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Radom. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Radom usługi

W budynku poczty Radom możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Radom zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Radom, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Radom obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Radom godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Radom możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Radom są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska monitoruj swoją paczkę

Aby móc sprawdzić drogę swojej paczki z punktu w miejscowości Radom, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl. W odpowiedniej zakładce znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat przesyłki poczty polskiej. Aby je wyświetlić, należy wprowadzić swój numer otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania. System zwróci wtedy pełny zestaw zdarzeń dotyczących danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 257

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:07:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy