Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Radomno 54


PNA placówki: 13-304
Miejscowość: Radomno 54
Gmina: Nowe Miasto Lubawskie
Powiat: nowomiejski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Radomno. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Radomno usługi

W budynku poczty Radomno możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Radomno zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Radomno, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Radomno obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Radomno godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Radomno możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Radomno są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Radomno?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Radomno można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Radomno i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Poczta Polska Radomno monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Radomno daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Radomno podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 254

Ostatnio przeglądane: 2024-05-15 11:44:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy