Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Radomyśl Wielki rynek Rynek 7


PNA placówki: 39-310
Miejscowość: Radomyśl Wielki
Ulica: rynek Rynek 7
Gmina: Radomyśl Wielki
Powiat: mielecki
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Radomyśl Wielki - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Radomyśl Wielki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Radomyśl Wielki

Za pomocą poczty Radomyśl Wielki można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Radomyśl Wielki zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Radomyśl Wielki

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Radomyśl Wielki są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Radomyśl Wielki pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Radomyśl Wielki daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 336

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 11:17:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy