Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Radoszyce Żeromskiego 28


PNA placówki: 26-230
Miejscowość: Radoszyce
Ulica: Żeromskiego 28
Gmina: Radoszyce
Powiat: konecki
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Radoszyce - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Poczta Polska Radoszyce

Placówka pocztowa Radoszyce oferuję wiele usług pocztowych. Między innymi w ofercie można znaleźć wysyłkę i doręczanie listów, przesyłek lub paczek. Z usług można korzystać w godzinach otwarcia placówek.

Godziny pracy poczty polskiej

Placówka poczty polskiej w mieście [miasto] pracuje w godzinach dostosowanych do potrzeb mieszkańców. Dzięki temu możliwe jest załatwienie spraw w oddziale w dogodnym dla siebie czasie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki pocztowej poniżej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Radoszyce należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Śledzenie przesyłek pocztowych Radoszyce

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest Twoja paczka? Dzięki usługom Poczty Polskiej w mieście Radoszyce jest to możliwe! Wystarczy wpisać posiadany numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, by poznać aktualną lokalizację paczki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że użytkownicy mogą ustalić jedynie ostatni punkt pocztowy lub sortownię, w której pojawiła się paczka. Nie można śledzić trasy na bieżąco. Sprawa utrudnia się również w przypadku przesyłek zagranicznych. Gdy wpisanie numeru przewozowego nie zwróci oczekiwanego wyniku, konieczne będzie skorzystanie z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 212

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 17:05:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy