Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Radzanów n. Wkrą Siemiątkowo Al. Władysława Reymonta 3


PNA placówki: 09-135
Miejscowość: Siemiątkowo
Ulica: Al. Władysława Reymonta 3
Gmina: Siemiątkowo
Powiat: żuromiński
Województwo: mazowieckie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Siemiątkowo oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Siemiątkowo.

Poczta Siemiątkowo oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Siemiątkowo oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Siemiątkowo twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Siemiątkowo oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Siemiątkowo to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Siemiątkowo

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Siemiątkowo są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Siemiątkowo, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Siemiątkowo mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Siemiątkowo

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Siemiątkowo. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Siemiątkowo daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 158

Ostatnio przeglądane: 2024-02-21 10:33:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy