Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Bydgoszcz 11 Jerzego Rupniewskiego 13


PNA placówki: 85-796
Miejscowość: Bydgoszcz
Ulica: Jerzego Rupniewskiego 13
Gmina: Bydgoszcz
Powiat: Bydgoszcz
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Bydgoszcz. Godziny otwarcia placówki w Bydgoszcz i dane adresowe.

Poczta Polska Bydgoszcz usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Bydgoszcz uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Bydgoszcz zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Bydgoszcz Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Bydgoszcz działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Bydgoszcz godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi – poczta Bydgoszcz

Poczta w mieście Bydgoszcz udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Bydgoszcz, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 303

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 17:52:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy