Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Radzionków 1 św. Wojciecha 39


PNA placówki: 41-922
Miejscowość: Radzionków
Ulica: św. Wojciecha 39
Gmina: Radzionków
Powiat: tarnogórski
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Radzionków. Godziny otwarcia placówki w Radzionków i dane adresowe.

Poczta Polska Radzionków usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Radzionków uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Radzionków zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Radzionków Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Radzionków działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Radzionków godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Radzionków śledzenie przesyłek

Placówka poczty Radzionków umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Radzionków.


Liczba wyświetleń: 305

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 09:40:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy