Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Raszyn Janki pl. Szwedzki 3


PNA placówki: 05-094
Miejscowość: Janki
Ulica: pl. Szwedzki 3
Gmina: Raszyn
Powiat: pruszkowski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Janki. Godziny otwarcia placówki w Janki i dane adresowe.

Poczta Polska Janki usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Janki uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Janki zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Janki Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Janki działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Janki godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Janki jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 271

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 11:19:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy