Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Ratoszyn Drugi 193


PNA placówki: 24-350
Miejscowość: Ratoszyn Drugi 193
Gmina: Chodel
Powiat: opolski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Ratoszyn Drugi. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Ratoszyn Drugi usługi

W budynku poczty Ratoszyn Drugi możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Ratoszyn Drugi zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Ratoszyn Drugi, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Ratoszyn Drugi obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Ratoszyn Drugi godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Ratoszyn Drugi możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Ratoszyn Drugi są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Ratoszyn Drugi przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Śledzenie przesyłek pocztowych Ratoszyn Drugi

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest Twoja paczka? Dzięki usługom Poczty Polskiej w mieście Ratoszyn Drugi jest to możliwe! Wystarczy wpisać posiadany numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, by poznać aktualną lokalizację paczki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że użytkownicy mogą ustalić jedynie ostatni punkt pocztowy lub sortownię, w której pojawiła się paczka. Nie można śledzić trasy na bieżąco. Sprawa utrudnia się również w przypadku przesyłek zagranicznych. Gdy wpisanie numeru przewozowego nie zwróci oczekiwanego wyniku, konieczne będzie skorzystanie z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 262

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 09:01:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy