Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Rawicz Rawicz (Sarnowa) Ignacego Paderewskiego 34


PNA placówki: 63-902
Miejscowość: Rawicz (Sarnowa)
Ulica: Ignacego Paderewskiego 34
Gmina: Rawicz
Powiat: rawicki
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Rawicz (Sarnowa). Godziny otwarcia placówki w Rawicz (Sarnowa) i dane adresowe.

Poczta Polska Rawicz (Sarnowa) usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Rawicz (Sarnowa) uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Rawicz (Sarnowa) zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Rawicz (Sarnowa) Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Rawicz (Sarnowa) działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Rawicz (Sarnowa) godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Rawicz (Sarnowa) należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Rawicz (Sarnowa) daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 488

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 06:46:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy