Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Reda Obwodowa 31A/8B


PNA placówki: 84-240
Miejscowość: Reda
Ulica: Obwodowa 31A/8B
Gmina: Reda
Powiat: wejherowski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska Reda – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Reda

Usługi Poczty Polskiej w mieście Reda

Poczta Polska w mieście Reda jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Reda stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Reda to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Reda jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Reda godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Reda działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Reda mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Reda, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Reda dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 283

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 18:10:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy