Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Rozdrażew Dworcowa 4


PNA placówki: 63-708
Miejscowość: Rozdrażew
Ulica: Dworcowa 4
Gmina: Rozdrażew
Powiat: krotoszyński
Województwo: wielkopolskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Rozdrażew. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Rozdrażew

Poczta Polska punkt Rozdrażew udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Rozdrażew umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Rozdrażew godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Rozdrażew zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Rozdrażew we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Rozdrażew godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Śledzenie paczek Rozdrażew

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Rozdrażew jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 164

Ostatnio przeglądane: 2023-09-27 12:04:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy