Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ruda Śląska 1 Ludomira Różyckiego 30


PNA placówki: 41-700
Miejscowość: Ruda Śląska
Ulica: Ludomira Różyckiego 30
Gmina: Ruda Śląska
Powiat: Ruda Śląska
Województwo: śląskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Ruda Śląska oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Ruda Śląska.

Poczta Ruda Śląska oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Ruda Śląska oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Ruda Śląska twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Ruda Śląska oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Ruda Śląska to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Ruda Śląska

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Ruda Śląska są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Ruda Śląska, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Ruda Śląska mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Ruda Śląska trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Ruda Śląska daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 203

Ostatnio przeglądane: 2024-02-19 14:48:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy