Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Rybnik 1 Władysława Broniewskiego 23


PNA placówki: 44-217
Miejscowość: Rybnik
Ulica: Władysława Broniewskiego 23
Gmina: Rybnik
Powiat: Rybnik
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Rybnik | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Rybnik

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Rybnik oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Rybnik zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Rybnik godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Rybnik są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Rybnik jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Rybnikpotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Rybnik udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 536

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 13:53:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy