Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Rymanów Jaśliska 35


PNA placówki: 38-485
Miejscowość: Jaśliska 35
Gmina: Jaśliska
Powiat: krośnieński
Województwo: podkarpackie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Jaśliska? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Jaśliska

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Jaśliska to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Jaśliska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jaśliska są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Jaśliska działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jaśliska zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 287

Ostatnio przeglądane: 2024-04-22 14:07:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy