Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Bydgoszcz 31 Magnuszewska 6


PNA placówki: 85-849
Miejscowość: Bydgoszcz
Ulica: Magnuszewska 6
Gmina: Bydgoszcz
Powiat: Bydgoszcz
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Bydgoszcz. Godziny otwarcia placówki w Bydgoszcz i dane adresowe.

Poczta Polska Bydgoszcz usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Bydgoszcz uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Bydgoszcz zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Bydgoszcz Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Bydgoszcz działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Bydgoszcz godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 515

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 19:05:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy