Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Rzepiennik Strzyżewski 400


PNA placówki: 33-163
Miejscowość: Rzepiennik Strzyżewski 400
Gmina: Rzepiennik Strzyżewski
Powiat: tarnowski
Województwo: małopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Rzepiennik Strzyżewski? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Rzepiennik Strzyżewski wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Rzepiennik Strzyżewski doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Rzepiennik Strzyżewski godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Rzepiennik Strzyżewski są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Rzepiennik Strzyżewski, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 287

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 11:12:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy