Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Rzeszów Budziwojska 132A


PNA placówki: 35-317
Miejscowość: Rzeszów
Ulica: Budziwojska 132A
Gmina: Rzeszów
Powiat: Rzeszów
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska Rzeszów – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Rzeszów

Usługi Poczty Polskiej w mieście Rzeszów

Poczta Polska w mieście Rzeszów jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Rzeszów stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Rzeszów to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Rzeszów jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Rzeszów godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Rzeszów działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Rzeszów mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Rzeszów, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 332

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 07:31:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy