Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Rzeszów 5 Jana Kochanowskiego 27


PNA placówki: 35-208
Miejscowość: Rzeszów
Ulica: Jana Kochanowskiego 27
Gmina: Rzeszów
Powiat: Rzeszów
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Rzeszów. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Rzeszów usługi

W budynku poczty Rzeszów możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Rzeszów zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Rzeszów, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Rzeszów obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Rzeszów godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Rzeszów możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Rzeszów są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 1058

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 16:16:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy