Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Bydgoszcz 33 Ołowiana 4


PNA placówki: 85-443
Miejscowość: Bydgoszcz
Ulica: Ołowiana 4
Gmina: Bydgoszcz
Powiat: Bydgoszcz
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Bydgoszcz. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Bydgoszcz usługi

W budynku poczty Bydgoszcz możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Bydgoszcz zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Bydgoszcz, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Bydgoszcz obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Bydgoszcz godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Bydgoszcz możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Bydgoszcz są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Bydgoszcz?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Bydgoszcz można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Bydgoszcz i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Poczta Polska Bydgoszcz – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Bydgoszcz umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Bydgoszcz paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Bydgoszcz.


Liczba wyświetleń: 585

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 09:46:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy