Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Rzeszów 7 al. Gen. Leopolda Okulickiego 3


PNA placówki: 35-224
Miejscowość: Rzeszów
Ulica: al. Gen. Leopolda Okulickiego 3
Gmina: Rzeszów
Powiat: Rzeszów
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Rzeszów. Godziny otwarcia placówki w Rzeszów i dane adresowe.

Poczta Polska Rzeszów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Rzeszów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Rzeszów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Rzeszów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Rzeszów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Rzeszów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Rzeszów powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 112

Ostatnio przeglądane: 2023-03-24 21:11:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy