Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sandomierz 1 dr. Zygmunta Schinzla 13


PNA placówki: 27-600
Miejscowość: Sandomierz
Ulica: dr. Zygmunta Schinzla 13
Gmina: Sandomierz
Powiat: sandomierski
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Sandomierz - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Sandomierz.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Sandomierz

Za pomocą poczty Sandomierz można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Sandomierz zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Sandomierz

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Sandomierz są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Sandomierz pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Monitoring Poczta Polska Sandomierz

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Sandomierz jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 189

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 11:29:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy