Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Serock Pomorski Adama Mickiewicza Al. 1


PNA placówki: 86-120
Miejscowość: Serock
Ulica: Adama Mickiewicza Al. 1
Gmina: Pruszcz
Powiat: świecki
Województwo: kujawsko-pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Serock | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Serock

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Serock oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Serock zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Serock godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Serock są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Serock jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Serock monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Serock daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Serock podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 314

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 13:00:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy