Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Sędziszów Małopolski Rynek 29


PNA placówki: 39-120
Miejscowość: Sędziszów Małopolski
Ulica: Rynek 29
Gmina: Sędziszów Małopolski
Powiat: ropczycko-sędziszowski
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Sędziszów Małopolski - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Sędziszów Małopolski.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Sędziszów Małopolski

Za pomocą poczty Sędziszów Małopolski można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Sędziszów Małopolski zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Sędziszów Małopolski

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Sędziszów Małopolski są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Sędziszów Małopolski pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Sędziszów Małopolski

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Sędziszów Małopolski może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Sędziszów Małopolski.


Liczba wyświetleń: 338

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 19:59:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy