Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Sieciemin 53


PNA placówki: 76-005
Miejscowość: Sieciemin 53
Gmina: Sianów
Powiat: koszaliński
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Sieciemin. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Sieciemin usługi

W budynku poczty Sieciemin możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Sieciemin zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Sieciemin, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Sieciemin obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Sieciemin godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Sieciemin możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Sieciemin są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Sieciemin

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Sieciemin specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Sieciemin jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 232

Ostatnio przeglądane: 2024-03-03 22:49:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy