Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Siemianowice Śląskie 1 Śląska 26


PNA placówki: 41-100
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Ulica: Śląska 26
Gmina: Siemianowice Śląskie
Powiat: Siemianowice Śląskie
Województwo: śląskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Siemianowice Śląskie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Siemianowice Śląskie

Poczta Polska punkt Siemianowice Śląskie udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Siemianowice Śląskie umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Siemianowice Śląskie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Siemianowice Śląskie zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Siemianowice Śląskie we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Siemianowice Śląskie godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Siemianowice Śląskie

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Siemianowice Śląskie specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Siemianowice Śląskie

Poczta w miejscowości Siemianowice Śląskie umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 478

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 00:29:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy