Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Siemianowice Śląskie 1 Walerego Wróblewskiego 67


PNA placówki: 41-106
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Ulica: Walerego Wróblewskiego 67
Gmina: Siemianowice Śląskie
Powiat: Siemianowice Śląskie
Województwo: śląskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Siemianowice Śląskie oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Siemianowice Śląskie

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Siemianowice Śląskie to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Siemianowice Śląskie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Siemianowice Śląskie standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Siemianowice Śląskie godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Siemianowice Śląskie daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 268

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 13:48:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy