Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Sieniawa 331


PNA placówki: 34-723
Miejscowość: Sieniawa 331
Gmina: Raba Wyżna
Powiat: nowotarski
Województwo: małopolskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Sieniawa i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Sieniawa

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Sieniawa jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Sieniawa godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Sieniawa są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Sieniawa mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Sieniawa. W niektórych przypadkach Poczta Polska Sieniawa może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Sieniawa udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 246

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:41:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy