Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sieradz 1 Jana Pawła II 28


PNA placówki: 98-209
Miejscowość: Sieradz
Ulica: Jana Pawła II 28
Gmina: Sieradz
Powiat: sieradzki
Województwo: łódzkie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Sieradz oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Poczta Polska Sieradz usługi

Placówki Poczty Polskiej umożliwiają między innymi odbieranie i nadawanie listów, paczek oraz przesyłek. Realizuje się także przekazy pieniężne na terenie kraju i za granicą. Istnieje również możliwość zakupienia materiałów papierniczych, takich jak koperty, znaczki czy też papier do pakowania.

Godziny pracy placówki pocztowej Sieradz

Placówka posiada godziny otwarcia przystosowane do lokalnego zapotrzebowania klientów. Istnieją jednak sytuacje, w których godziny pracy placówki mogą się zmienić, np. dni wolne od pracy. Przed udaniem się na pocztę warto zatem uzyskać niezbędne informacje o godzinach otwarcia Poczty Polskiej w najlepiej skontaktować się bezpośrednio z oddziałem bądź sprawdzić na portalu informacyjnym Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Sieradz dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Sieradz potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Sieradz znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Śledź paczkę Sieradz

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Sieradz. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 215

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 05:14:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy