Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sieradz 2 Brzeźnio Sieradzka 2/22


PNA placówki: 98-275
Miejscowość: Brzeźnio
Ulica: Sieradzka 2/22
Gmina: Brzeźnio
Powiat: sieradzki
Województwo: łódzkie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Brzeźnio. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Poczta Polska Brzeźnio

Placówka pocztowa na terenie miasta Brzeźnio zapewnia świadczenie usług doręczania przesyłek, listów i paczek na terenie całego kraju. Klient może również wysłać list z nadanym priorytetem lub poprzez kuriera.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej

Placówki pocztowe posiadają dogodne i elastyczne godziny pracy, aby zapewnić klientom możliwe jak najłatwiejsze i wygodne korzystanie z usług pocztowych. Przed odwiedzeniem placówki warto sprawdzić godziny otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Brzeźnio dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Brzeźnio potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Brzeźnio znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Brzeźnio

Poczta na terenie miasta Brzeźnio daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Brzeźnio, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 184

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:47:05

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy