Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Siewierz Mierzęcice Osiedle 34


PNA placówki: 42-470
Miejscowość: Mierzęcice
Ulica: Osiedle 34
Gmina: Mierzęcice
Powiat: będziński
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Mierzęcice - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Mierzęcice.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Mierzęcice

Za pomocą poczty Mierzęcice można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Mierzęcice zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Mierzęcice

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Mierzęcice są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Mierzęcice pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Mierzęcice wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Mierzęcice

Poczta na terenie miasta Mierzęcice daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Mierzęcice, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 315

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 18:34:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy