Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Skawina Mogilany św. Bartłomieja Apostoła 4


PNA placówki: 32-031
Miejscowość: Mogilany
Ulica: św. Bartłomieja Apostoła 4
Gmina: Mogilany
Powiat: krakowski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska Mogilany – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Mogilany

Usługi Poczty Polskiej w mieście Mogilany

Poczta Polska w mieście Mogilany jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Mogilany stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Mogilany to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Mogilany jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Mogilany godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Mogilany działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Mogilany mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Mogilany, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Mogilany należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Kontrola przebytej drogi – poczta Mogilany

Poczta w mieście Mogilany udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Mogilany, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 273

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 11:17:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy