Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Bystrzyca Kłodzka 1 Henryka Sienkiewicza 4


PNA placówki: 57-500
Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
Ulica: Henryka Sienkiewicza 4
Gmina: Bystrzyca Kłodzka
Powiat: kłodzki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Bystrzyca Kłodzka. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Bystrzyca Kłodzka usługi

W budynku poczty Bystrzyca Kłodzka możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Bystrzyca Kłodzka zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Bystrzyca Kłodzka, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Bystrzyca Kłodzka obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Bystrzyca Kłodzka godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Bystrzyca Kłodzka możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Bystrzyca Kłodzka są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Bystrzyca Kłodzka

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Bystrzyca Kłodzka daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 1106

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 11:23:13

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy