Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Skierniewice 1 Jarosława Iwaszkiewicza 13


PNA placówki: 96-104
Miejscowość: Skierniewice
Ulica: Jarosława Iwaszkiewicza 13
Gmina: Skierniewice
Powiat: Skierniewice
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Skierniewice zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Poczta Polska w mieście Skierniewice

Placówki poczty polskiej oferują swoim klientom możliwość wysłania i nadania przesyłek, opłacenia rachunków na miejscu i wiele innych. Poczta stale poszerza swoje usługi, stawiając przede wszystkim na cyfryzację. W ten sposób korzystanie z usług poczty staje się możliwe nawet bez wychodzenia z domu.

Godziny otwarcia placówki pocztowej Skierniewice

Każda placówka pocztowa jest otwarta w optymalnych dla klienta godzinach, godziny mogą różnić się od siebie w różnych miejscowościach, w związku z czym warto wcześniej zasięgnąć informacji nt. godzin otwarcia placówki pocztowej w mieście Skierniewice.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Skierniewice monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Skierniewice daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Skierniewice podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 708

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 18:37:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy