Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Skierniewice 2 Słupia 139


PNA placówki: 96-128
Miejscowość: Słupia 139
Gmina: Słupia
Powiat: skierniewicki
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Słupia. Godziny otwarcia placówki w Słupia i dane adresowe.

Poczta Polska Słupia usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Słupia uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Słupia zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Słupia Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Słupia działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Słupia godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 366

Ostatnio przeglądane: 2024-07-20 21:43:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy