Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Skoczów Osiedlowa 6/1


PNA placówki: 43-431
Miejscowość: Skoczów
Ulica: Osiedlowa 6/1
Gmina: Skoczów
Powiat: cieszyński
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Skoczów. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Skoczów – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Skoczów oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Skoczów gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Skoczów Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Skoczów są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Skoczów jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Skoczów przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Skoczów daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 682

Ostatnio przeglądane: 2024-07-19 08:29:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy