Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Skopanie Mielecka 5


PNA placówki: 39-451
Miejscowość: Skopanie
Ulica: Mielecka 5
Gmina: Baranów Sandomierski
Powiat: tarnobrzeski
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Skopanie - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Skopanie.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Skopanie

Za pomocą poczty Skopanie można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Skopanie zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Skopanie

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Skopanie są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Skopanie pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Skopanie

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Skopanie specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Śledź paczkę Skopanie

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Skopanie. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 187

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:38:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy