Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Skórkowice Jana Pawła II 7


PNA placówki: 26-330
Miejscowość: Skórkowice
Ulica: Jana Pawła II 7
Gmina: Żarnów
Powiat: opoczyński
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Skórkowice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Skórkowice usługi

W budynku poczty Skórkowice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Skórkowice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Skórkowice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Skórkowice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Skórkowice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Skórkowice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Skórkowice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 271

Ostatnio przeglądane: 2024-04-09 05:03:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy