Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Skwierzyna Garnizonowa


PNA placówki: 66-440
Miejscowość: Skwierzyna
Ulica: Garnizonowa
Gmina: Skwierzyna
Powiat: międzyrzecki
Województwo: lubuskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Skwierzyna. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska w miejscowości Skwierzyna

Placówka w mieście Skwierzyna świadczy takie usługi jak doręczanie listów, przesyłek oraz paczek na terenie całej Polski, aby sprawdzić listę placówek pocztowych, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl gdzie zostały zamieszczone wszystkie lokalizacje.

Godziny otwarcia poczty Skwierzyna

Godziny otwarcia placówki dostosowane są do potrzeb klientów, w zależności od dni, godzinę te mogą się różnic od siebie, szczególnie w okresach świątecznych. Wiele z tych informacji można sprawdzić na stronie poczta-polska.info.pl. Aktualne dane na temat godzin otwarcia poczty w mieście Skwierzyna pomogą sprawniej zrealizować formalności związane z nadawaniem paczek i listów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Skwierzyna

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Skwierzyna jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 247

Ostatnio przeglądane: 2024-02-21 09:35:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy