Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sławno 1 Malechowo 51


PNA placówki: 76-142
Miejscowość: Malechowo 51
Gmina: Malechowo
Powiat: sławieński
Województwo: zachodniopomorskie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Malechowo. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Malechowo

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Malechowo to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Malechowo godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Malechowo pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Malechowo jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Malechowo mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Malechowo godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Malechowo

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Malechowo usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 278

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:41:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy