Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Słupca 1 Strzałkowo Al. Prym. Wyszyńskiego 13


PNA placówki: 62-421
Miejscowość: Strzałkowo
Ulica: Al. Prym. Wyszyńskiego 13
Gmina: Strzałkowo
Powiat: słupecki
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Strzałkowo. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Strzałkowo usługi

W budynku poczty Strzałkowo możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Strzałkowo zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Strzałkowo, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Strzałkowo obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Strzałkowo godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Strzałkowo możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Strzałkowo są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Strzałkowo

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Strzałkowo. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 221

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:58:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy